عنوان آدرس
Diamond Impex a25 North Row, Mayfair London W1K 6DJ
تلفن ایمیل
+442071932090
سایت نقشه
https://diamondimpex.co.uk

شرکت دایموند ایمپکس تولید کننده انواع ابزار پکینگ و بسته‌بندی مستقر در لندن می‌باشد. تولید و پخش انواع ابزار بسته‌بندی شامل استرچ فیلم، استرچ رپ و Bubble Wrap در بریتانیا را تامین می‌کند.

تیم مدیریت و اجرای دایموند، ایرانی هستند و عرضه با کیفیت محصولات بسته‌بندی در سطح بریتانیا و اروپا را با استانداردهای جهانی انجام می‌دهند. برند Diamond Plast به صورت رسمی در بریتانیا ثبت شده است و عرضه محصولات دایموند ایمپکس در قالب این برند انجام می‌پذیرد.

محصولات دایموند

  • استرچ فیلم

رول‌های ۵۰ کیلویی استرچ فیلم صنعتی که در با انجام عمل Rewinding به صورت کوچکتر هم عرضه می‌شود. این محصول از LLDPE با خلوص ۱۰۰ درصد تولید می‌شود. در صورت تمایل متقاضی، دایموند می‌تواند با خلوص کمتری نیز محصول را تولید کند.

  • Bubble Wrap

ابزار مناسب بسته‌بندی برای جلوگیری از هرگونه آسیب می‌باشد. حباب‌های پر از هوا روی بسته‌بندی باعث ضربه گیری و حفظ محصول در برابر انواع ضربه را خواهد داشت.
این محصول با توجه به استانداردهای بریتانیا، می‌تواند به طور کامل بازیافت شود.

  • پلی‌اتیلن‌سبک

پلی‌اتیلن سبک خطی LLDPE به عنوان ماده اولیه تولید انواع محصولات بسته‌بندی شناخته می‌شود. دایموند ایمپکس بهترین نوع LLDPE را از سراسر جهان از پتروشیمی‌های بزرگ جهان تامین می‌کند.

  • کاغذ کرفت

کاغذ ۱۰۰ درصد قابل بازیافت برای پکینگ و بسته‌بندی، با توجه به قوانین زیست محیطی بریتانیا کاملا تجزیه می‌شود و ضرری برای محیط زیست ندارد. ضخامت بین ۸۰ تا ۹۰ میلی‌متر این محصول را برای بسته‌بندی محصولات در انواع صنایع ایده‌آل می‌سازد.

انواع محصولات Diamond Impex

کارخانه و خط تولید

کارخانه Diamond Impex واقع در منطقه Luton با چندین خط تولید، محصولات یاد شده را تولید می‌کند. روزانه مواد اولیه در کارخانه به محصولات تبدیل می‌شود. از اندازه‌های صنعتی تا اندازه‌های استفاده مناسب End User در کارخانه دایموند ایمپکس تولید می‌شود.

دستگاه تولید Bubble Wrap در کارخانه دایموند

لینک وب‌سایت Diamond Impex