صرافی پارسوماش

صرافی آنلاین پارسوماش در لندن با داشتن سابقه ای طولانی، موثر و درخشان در ارائه خدمات ارزی تمام الکترونیک ، مفتخر است که بهترين خدمات ارزي در انگلستان را با بهره مندی از سیستم خدمات صرافی آنلاین، برای ايرانيان ساكن انگلستان که خواهان انجام معاملات ارزی و بهره مندی از خدمات صرافی در انگلستان هستند فراهم سازد. صرافی آنلاین پارسوماش همواره سعی در ارائه بهترین کیفیت در انجام خدمات ارزی و مالی در انگلیس مانند خرید و فروش پوند در لندن، انتقال پوند و استعلام قیمت پوند در لندن، تبدیل ریال به پوند و پوند به ریال، انتقال ارز در انگلیس، اعلام قیمت ارز در انگلیس و ... داشته است.

از آغاز تاسیس شعبه صرافی در  لندن انگلیس، فعالیت موثری را در ارائه خدمات ارزی در لندن، به ایرانیان ساکن لندن آغاز نمودیم و با گسترش دامنه این فعالیت ها و فراهم نمودن جایگاهی مستحکم در بین ایرانیان مقیم انگلیس و همچنین ظرفیت منحصر به فرد بازار مالی ایرانیان انگلستان، این شرکت بر آن است تا خدمات ارزی نو آورانه و جديد را به مشتریان صرافی خود در انگلیس ارائه نماید.

تاریخچه صرافی آنلاین و ایرانی پارسوماش در انگلستان:

در سال ۲۰۱۴ صرافی پارسوماش در کشور انگلیس تاسیس و ثبت گردید و با افتتاح دفتر اصلی این شرکت در مرکز شهر دبی، ارائه خدمات ارزی به هموطنان عزیز ساکن کشور امارات را آغاز نمود . اين خدمات مبتني بر دريافت و پرداخت نقدي اسكناس و انجام كليه امور حوالجات مي باشد.

وجود مدیران و مشاوران قدرتمند و متخصص در انجام معاملات ارزی در دفاتر این شرکت باعث افزایش سهم ما در بازار ارائه خدمات ارزی در انگلیس گردیده و همزمان، اقدام به گسترش دامنه جغرافیایی خدمات ارزی خود نمودیم و شرکای تجاری ارزشمندی در خصوص ارائه خدمات صرافی و معاملات بازرگانی در کشور های یونان، چین، استرالیا، امارات متحده و ترکیه بدست آوردیم.

صرافی ایرانی پارسوماش با بهره گیری از دانش آکادمیک معاملات ارزی و پرسنل متخصص همواره بر حفظ سهولت و سرعت تبادلات ارزی  با بهره گیری از تکنولوژی ارتباطات تاکید داشته و توانسته  طی این سال ها جایگاه مستحکمی در ارائه خدمات ارزی تمام الکترونیک در دنیای مدرن امروزی به ویژه در بازار صرافی انگلستان را به خود اختصاص دهد.