عنوان آدرس
صرافی تجارت Tejarat Globe,Kemp House, 152 - 160 City Road, Greater London. EC1V 2NX
تلفن ایمیل
0207 9934641 - 0
سایت نقشه
http://www.TejaratExchange.com

هدف ما در صرافی ایرانی تجارت در لندن، مبادله و انتقال ارز در انگلستان چه به صورت بانکی و یا چه بصورت نقدی در زمان صدور حواله به آسان ترین شیوه ممکن بوده و دریافت و ارسال هر حواله ای در انگلستان مطابق با قوانین مبارزه با پولشویی دولت انگلستان صورت میگیرد.
صرافی ایرانی تجارت در انگلستان سالها با مشتریان زیادی اعم از شخصی و شرکتی کار نموده است.

در طی این سالها تبلیغات اینترنتی در کار ما جایگاهی نداشته است و برای اولین بار است که خدمات صرافی ایرانی خود در انگلستان را از طریق اینترنت معرفی می نماییم. به همین جهت سعی‌ نموده ایم وب سایت صرافی ایرانی تجارت در لندن از نظر طراحی و اطلاعات کاری خسته کننده نبوده و بازدید کننده سایت بتواند تمام اطلاعات راجب به خدمات صرافی ما در لندن، شرایط و ضوابط کاری ما و ارسال ارز در انگلستان را در زمان کوتاهی بدست آورده و همزمان از جستجو در سایت نهایت استفاده را ببرند.

البته ما  مطمئن هستیم همچنان مثل سابق معرفی صرافی ایرانی تجارت توسط مشتری‌های ما بهترین بازده کاری را برای ما خواهد داشت و مهمترین رمز موفقیت ما محسوب خواهد شد.

صرافی ایرانی تجارت در انگلیس، در خدمت تمام فارسی زبانان در اقصی نقاط جهان  است. صرافی ایرانی تجارت با افتخار خدمات ارزی و صرافی در انگلستان مانند خرید و فروش پوند در لندن، استعلام قیمت پوند در انگلیس، انتقال پوند در انگلستان، تبدیل پوند به ریال در لندن و بالعکس، اعلام قیمت ارز در انگلستان و انتقال ارز در انگلستان و اروپا را ارائه می دهد.

صرافی تجارت
صرافی تجارت